Prodej apartmánové vily u moře, Podstrana u Splitu, Chorvatsko

Prodej apartmánové vily u moře, Podstrana u Splitu, Chorvatsko

Popis nabídky

Ve střediskové obci Podstrana, která sousedí se Splitem, nabízíme na prodej apartmánovou vilu s deseti apartmány a garáží.

V suterénu vily se nachází byt, který není úplně dokončen, ale je funkční. Obsahuje tři ložnice, velkou společenskou místnost s grilem uvnitř, kuchyň, koupelnu a místnosti sloužící k ovládání vily jako nádrže na vodu na solární ohřev, kotel na podlahové vytápění a skladiště. Ze suterénu se může vstoupit přímo na garáže, která se přímo nabízí k rozšíření suterénu o další jídelní místnost či kuchyni. Před suterénem je velký dvůr s venkovním grilem.

V přízemí je velký luxusní apartmán se čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami, velký obývací pokoj s grilem uvnitř, kuchyň s jídelnou, terasou a balkóny.

V prvním patře jsou čtyři apartmány, z nichž jeden má dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelnu a balkón. Další dva mají jen jednu ložnici a čtvrtý je studio apartmán. Všechny apartmány mají přímý vstup na různě veliké balkóny.

Ve druhém patře jsou apartmány naprosto totožné. Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny a mohou ihned přijímat hosty.

Obývatelná plocha vily je 754 m2, půdorys 184 m2 a velikost celého pozemku 857 m2.

Za všech částí vily je překrásný panoramatický pohled na celý Bračský kanál, ostrovy Brač, Hvar, Šoltu i další a samozřejmě také na Split. Vzdálenost od moře je 310 metrů.

Vedle vily se nachází parkoviště pro šest aut, které se může podle potřeby rozšířit. Z druhé strany je zahrada, která se může použít pro výstavbu bazénu, který by této vile velmi slušel.

Vila prošla v roce 2018 rekonstrukcí fasády, stavba samotné vily byla začata v roce 2002. Celý objekt má kompletní infrastrukturu, podlahové vytápění a je velmi známá v turismu. Má využití především jako penzion nebo mini hotel.

Celá Podstrana má výborné podnebí, známé především jako lék na dýchací systém. V blízkosti je splitské letiště, sportovní terény, tenisové kurty, golfové hřiště. Samozřejmě i mořské sporty jako potápění a plachtění má přímo před vilou na pláži svoji základnu. Existuje možnost přikoupení kotviště pro loď v blízkosti.

Vzhledem k velmi reálné ceně a minimálního vkladu (bazén, společenská místnost v suterénu) nabízí velmi rychlý návrat dobře uložené investice. Navíc existuje možnost přikoupení sousední vily s velkým pozemkem a rozšířit zde vlastní resort.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.

Informace o nabídce

Lokalita
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyX0136
Datum aktualizace10.03.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoČástečně
Zastavěná plocha m2500
Užitná plocha m2754
Plocha parcely m2857
Počet podlaží objektu4
Popis domu
KategorieDomy a vily
Číslo podlaží v domě
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Podstrana. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Napište nám

*
*
*
fullname: email: phone: