Prodej vily s třemi luxusními apartmány, ostrov Vir, Chorvatsko

Prodej vily s třemi luxusními apartmány, ostrov Vir, Chorvatsko

Popis nabídky

Nabízíme k prodeji vilu se třemi luxusními apartmány a garáží na ostrově Vir u Zadaru. Ostrov je s pevninou spojen mostem a je již součástí Dalmácie a jejího pravého středomořského podnebí.

V přízemí je ohromný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, tři ložnice, dvě koupelny, odkládací místnost a zastřešená terasa. Nyní je možnost koupit odděleně přízemní byt s garáží a větším pozemkem za 270 000 €.

V patře jsou dva oddělené apartmány, každý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou s kuchyní, koupelnou a zastřešenými terasami s výhledem na moře a pohoří Velebit.

Nyní je možnost koupit odděleně i apartmány v patře. O maličko menší apartmán nad garáží za 155 000 €, větší pak za 165 000 €. Oba apartmány v prvním patře budou mít 3 parkovací místa každý a menší pozemek.

Před vilou je velká zahrada, na které je krb ke grilování a parkoviště pro sedm aut. Funkci dalšího odkládacího prostoru momentálně plní prostorná garáž s vraty na dálkové ovládání. Celá pozemek je ohrazen a vjezd je posuvnou branou. Na krásnou pláž je to přesně 400 metrů, případně se naskýtá možnost výstavby bazénu na prostorné zahradě.

Všechny důležité obchody a služby jsou pár minut pěšky, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště u Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.

Informace o nabídce

Lokalita
ObecVir
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázkyJ0022
Datum aktualizace27.02.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoAno
Zastavěná plocha m2200
Užitná plocha m2280
Plocha parcely m2570
Počet podlaží objektu2
Popis domu
KategorieDomy a vily
Číslo podlaží v domě
Druh domuVila
Typ domuPatrový
Stav domuVelmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaG - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v obci Vir. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.

Napište nám

*
*
*
fname: phone: fullname: