Developerské projekty

Poskytujeme full servis v oblasti developerských projektů. Poradíme vám s financováním, prodejní a marketingovou strategií, zařídíme právní služby, prezentaci i prodejní materiály.

Co vám nabízíme?

Všem developerům nabízíme kompletní servis a individuální přístup. Zajistíme financování developerských projektů a posouzení investičního záměru, vybereme vhodné marketingové kanály a vytvoříme profesionální online prezentaci, grafické podklady a prodejní materiály. Nabízíme také homestaging a rádi si vezmeme na starost i právní služby a administrativu.

Jak bude spolupráce probíhat?

Sjednáme si schůzku, kde probereme vaše představy a najdeme to nejlepší řešení pro váš projekt. Stanovíme kroky naší spolupráce a sestavíme tým profesionálů, který dotáhne váš projekt do zdárného konce.

Proč spolupracovat s námi?

Skrz naše služby vám poskytujeme dlouholeté zkušenosti a znalosti realitního trhu. Nabízíme exkluzivní spolupráci s Gepard finance, experty na finanční poradenství. Na míru developerskému projektu tak připravíme financování prodeje nemovitostí pro kupující.U všech našich zakázek provádíme bezplatně 3D virtuální prohlídky (Matterport).Samozřejmostí je u nás profesionální právní servis s bezpečnou advokátní úschovou.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fullname: phone: