Domy na klíč

Přenechejte stavbu domu na nás. Postaráme se o hladký chod stavby a vytvoříme vám perfektní domov podle vašich představ.

Pro koho jsou vhodné domy na klíč?

Domy na klíč jsou vhodné pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce. Pro všechny, kteří chtějí přenechat stavbu domu profesionálům, i pro ty, kteří nemají dostatek času, aby si postavili dům svépomocí. Díky spolupráci s profesionálním developerem vám odpadnou starosti se stavbou a vy se tak můžete věnovat rodině, práci nebo svým koníčkům.

Jak stavba domu na klíč probíhá?

Během úvodních schůzek nám řeknete svá očekávání a společně vybereme rodinný dům podle vašich představ. Domluvíme podrobnosti a řekneme si, jak vše bude probíhat. Nabízíme projekty z vlastní řady rodinných domů, ale postavíme vám i dům přímo dle vašeho projektu.Zařídíme dokumentaci a potřebné papírování, zajistíme kvalitní materiál i profesionální stavaře. Rychlá výstavba z odlehčené ocelové konstrukce je přitom možná již za 4 měsíce.

Po dokončení prací vám předáme klíče od nového domova, který bude připraven k okamžitému nastěhování. Nechcete stavět rodinný dům? Kromě rodinných domů postavíme i moderní bytové domy a komerční nemovitosti dle vašich požadavku.Můžete se spolehnout na to, že veškeré naše stavby vyhovují zpřísněným energetickým normám platným od roku 2020.

Proč nechat stavbu domu na nás?

Na realitním trhu působíme už dlouhá léta a nasbírali jsme tedy pěknou škálu zkušeností. Zároveň spolupracujeme s profesionálním developerem, který zajistí hladký proces stavby. Nabízíme také exkluzivní spolupráci s Gepard finance, experty na finanční poradenství a hypotéky.

 

 

Více info na: www.domy-naklic.cz

 

Kontaktuje nás

*
*
*
*
fullname: