Stavba domu na vlastním pozemku

Koupili jste si nedávno pozemek a rádi byste na něm postavili dům? Pomůžeme vám s dokumentací i samotnou stavbou nového domova.

Pro koho je naše služba vhodná?

Pro ty, kteří již vlastní stavební pozemek a hledají developera, který se ujme stavby jejich vysněného domu. Služba je vhodná pro rodiny s dětmi, páry i pro jednotlivce, kteří nemají kapacitu stavět dům svépomocí. Díky spolupráci s naším developerem přenecháte stavbu rodinného domu na profesionálech a můžete se tak věnovat své práci, rodině nebo zálibám.

Co vás čeká?

Ze začátku spolupráce nám představíte svůj pozemek a odhalíte svá očekávání ohledně rodinného domu. Společně pak vymyslíme to nejlepší řešení a najdeme ideální typ rodinného domu pro vaše potřeby. Zajistíme dokumentaci a samotnou stavbu předáme do rukou opravdovým profesionálům z oboru. Na závěr si převezmete klíče od nového domova, který bude připraven k okamžitému nastěhování.

Proč nechat stavbu domu na nás?

Spolupracujeme s profesionály v oboru stavebnictví i finančního poradenství (Gepard finance). S realitním trhem máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme navrhnout ideální řešení vašeho problému.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fname: phone: fullname: