Stavba na pozemku realitní kanceláře

Zalíbil se vám jeden z pozemků naší realitní kanceláře a rádi byste na něm postavili rodinný dům? Pomůžeme vám s koupí, plánováním i celou stavbou.

Pro koho je naše služba vhodná?

Pro všechny, kteří mají zájem o koupi pozemku s cílem vybudovat na něm nový domov. Ať už jste rodina s dětmi, nebo jednotlivec, nabízíme vám zprostředkování koupě pozemku a výstavbu rodinného domu podle vašich představ. Pokud vás zaujal jeden z našich pozemků, ozvěte se nám, společně najdeme to nejlepší řešení.

Co vás čeká?

Na úvodní schůzce nám odhalíte, o který pozemek máte zájem a jakou máte představu o rodinném domu. Společně pak najdeme to ideální řešení pro váš budoucí nový domov. Zařídíme dokumentaci potřebnou k prodeji pozemku i výstavbě. Stavbu domu poté zajistí profesionální developer.

Proč nechat stavbu domu na nás?

Na realitním trhu se pohybujeme už dlouhou dobu. Máme tedy dlouholeté zkušenosti s prodejem i zajištěním stavby. Díky tomu vám dokážeme navrhnout řešení na míru podle vašich potřeb. Spolupracujeme také s experty na finanční poradenství - Gepard finance, kteří vám pomohou zajistit hypotéku či jiný druh financování.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
fname: lname: fullname: