Výkupy nemovitostí

Dostali jste se do složité situace nebo jen potřebujete rychle prodat svou nemovitosti? Pomůžeme vám z kola ven – odkoupíme vaši nemovitosti rychle, seriózně a za odpovídající peníze.

Pro koho je výkup nemovitosti?

Výkup nemovitosti je vhodný pro všechny, kteří potřebují prodat současnou nemovitost rychle a bez čekání. Pro ty, kteří se potýkají s finančními problémy, nezvládají splácet hypotéku, i pro ty, kteří se chtějí v brzké době přestěhovat a potřebují se zbavit staré nemovitosti. Ať už tedy plánujete koupit nový dům, máte exekuci na krku nebo jen nechcete čekat na toho správného zájemce, zařídíme pro vás rychlý výkup bez starostí.

Jak výkup nemovitosti probíhá?

Sjednáme si schůzku, na které navrhneme to nejlepší řešení pro vás. O nic se starat nemusíte, vše přenecháte na nás. Prohlédneme si vaši nemovitost a stanovíme její cenu. Připravíme všechny dokumenty a smlouvy, zařídíme přepis na katastru nemovitostí, vypracujeme znalecký posudek pro finanční úřad a připravíme daňové přiznání k dani z převodu nemovitosti. Po přepisu vám obratem vyplatíme peníze a to nejpozději do 48 hodin.

Proč spolupracovat s námi?

S realitním trhem máme již dlouholeté zkušenosti a nic nás jen tak nepřekvapí. Nabízíme exkluzivní spolupráci s Gepard finance, jedničkou na trhu hypoték, experty na finanční poradenství a máme zastoupení přímo v kanceláři.Všechny nabízené nemovitosti prezentujeme tím nejlepším způsobem –navíc nabízíme i tvorbu 2D a 3D půdorysů, profesionální nafocení, možnost nahrání videoprohlídky nebo i natáčení dronem.Pro všechny zakázky děláme navíc také bezplatné 3D virtuální prohlídky (Matterport).Spolehnout se můžete i na náš právní servis. Vyřešíme s vámi veškeré smlouvy, náročného papírování se rozhodně bát nemusíte. V ceně pak mimo jiné nabízíme i bezpečnou advokátní úschovu.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
*
phone: fullname: lname: